Ford Ford Chorzów

Sprzedaż Promocje wróć do listy promocji

FORD VIGNALE

tmp55c0b44925eb5-promo_pics_55c0b4ade3013_2015.07_autoboss_vignale_650x325.jpg

Stylistyka

Wyjątkowo elegancki wygląd, pieczołowicie dobrane detale i wykończenie w najlepszym gatunku, charakterystyczny, sześciokątny grill, pikowane fotele z miękkiej skóry pokrytej aplikacjami serii Vignale - to cechy wyróżniające Forda Vignale.

Wykonanie

Ekskluzywna linia Vignale odznacza się wyjątkowo eleganckim wyglądem i wykończeniem na najwyższym poziomie. We wnętrzu zastosowano wysokiej jakości materiały. Fotele pokryte są ręcznie obszywaną skórą.

Wzornictwo

Zespół projektowy Forda Vignale zaprojektował dla tej luksusowej serii samochodów niezywykle charakterystyczny, heksagonalny wzór, który widoczny jest na przednim grillu i przeszyciach siedzeń. Ten nowoczesny, a jednocześnie klasyczny element, to nowość designerska w branży samochodowej jak też w kolekcji Vignale.

Innowacje i technologie

Aktywne tłumienie szumów* oraz laminowane szyby sprawiają, że każda podróż upływa w błogiej ciszy i spokoju. Technologia Ford SYNC 2 z funkcją sterowania głosem oraz z ekranem dotykowym umożliwia obsługę smartfonu i odtwarzacza muzyki za pomocą poleceń głosowych. Reflektory adaptacyjne z technologią Ford Dynamic LED automatycznie dostosowują strumień światła do warunków drogowych i prędkości jazdy, zapewniając optymalną widoczność.

*Tylko w modelach z silnikiem Diesla i HEV

Dedykowana usługa, dopasowana do Państwa potrzeb

Wybierając Vignale, wybierają Państwo obsługę klasy premium. W salonach Ford Store, w strefie Vignale czeka na Państwa Doradca Klienta, który zadba o profesjonalną i szybką obsługę.

Ponadto, szanując Państwa czas oferujemy:

•    dostęp do całodobowej obsługi klienta Vignale OneCall 24/7
•    usługę przeglądów serwisowych z możliwością odbioru samochodu od Klienta a następnie jego zwrotu (door-to-door)
•    samochód zastępczy na czas serwisu
•    mycie samochodu w umówionym terminie
•    dodatkową usługę kosmetyki wnętrza

Kolekcja Vignale

Projektanci Forda Vignale, kierując się najnowszymi trendami i modą, stworzyli również ekskluzywną linię akcesoriów, które łączy ten sam charakterystyczny design i najwyższej klasy wykonanie, jakie prezentują samochody Ford Vignale. Akcesoria po raz pierwszy pokazane zostały w Mediolanie podczas targów designu Salone de Mobile.

Alfredo Vignale. Inspiracja.

Inspiracją naszych projektantów jest twórczość słynnego włoskiego projektanta samochodów, Alfredo Vignale. W latach pięćdziesiątych XX wieku, ważny był każdy szczegół powstającego dzieła. Dokładnie takie podejście przyjęliśmy w naszych działaniach. Aby stworzyć nowe oblicze Forda projektanci z działu Vignale inspirowali się najnowszymi trendami modowymi i wnętrzarskimi. Takie też będą wszystkie samochody serii spod znaku Ford Vignale – ekskluzywne, wyrafinowane i precyzyjne.