Ford Ford Bielsko-Biała

Sprzedaż Promocje wróć do listy promocji

Okazja się naSUVa

tmp5c8616971129b-promo_pics_5c8616aae7641_kuga_650x325.jpg

 

Inteligentne technologie, niebanalny design - KUGA

 

PROWADZENIE

Adaptacyjny tempomat to system kontroli prędkości, który monitoruje drogę przed samochodem. Adaptive Cruise Control pozwala wybrać i utrzymywać prędkość (od 25 do 180 km na godzinę) z jaką chce jechać kierowca, a gdy wykryje pojazd znajdujący się przed Twoim samochodem, zwolni lub zahamuje, by zapewnić odpowiednią odległość między pojazdami. Gdy droga znów będzie pusta, system przywróci ustawioną prędkość (wyposażenie opcjonalne).

KOMFORT JAZDY

Drzwi bagażnika otwierane elektrycznie i bezdotykowo to rozwiązanie, które ułatwia życie. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Jeśli masz zajęte obie ręce, ale masz przy sobie kluczyk elektroniczny KeyFree, wystarczy wykonać ruch stopą pod tylnym zderzakiem, a klapa otworzy się automatycznie. Klapę można także obsługiwać za pomocą przycisków umieszczonych wewnątrz pojazdu, pozwalających w dowolnym momencie wstrzymać jej unoszenie.

ZUŻYCIE PALIWA

Gdy samochód stoi w miejscu (np. przed sygnalizacją świetlną lub w korku), system Auto-Start-Stop automatycznie wyłącza silnik. Energia elektryczna dostarczana jest do wszystkich używanych elementów wyposażenia (klimatyzacja, radio, Ford SYNC, elektryczne szyby czy reflektory), ale samochód nie zużywa ani jednej kropli paliwa.

BEZPIECZEŃSTWO

Nowatorski system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) pozwala na zredukowanie siły uderzenia lub całkowite uniknięcie kolizji podczas jazdy w korkach ulicznych i z niską prędkością (do 50 km/h). Jeśli system wykryje, że samochód przed Tobą nagle się zatrzymał, automatycznie włącza hamulce (wyposażenie opcjonalne).

UŻYTKOWANIE

W przeciwieństwie do haków holowniczych przymocowanych na stałe, elektryczny hak w nowym Fordzie Kuga wsuwa się za tylny zderzak, gdy nie jest w użyciu. Nie musisz więc martwić się o otarcia łydek podczas ładowania lub opróżniania bagażnika (wyposażenie opcjonalne).

 

Dowiedz się więcej:

Kierownik ds. Sprzedaży 
Samochodów

Artur Purzycki
tel. (33) 829 52 19
tel. kom. 604 543 643
a.purzycki@autoboss.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży 
Samochodów

Mateusz Wieliczka
tel. (33) 499 53 33
tel. kom. 668 027 400
m.wieliczka@autoboss.com.pl