Ford Ford Bielsko-Biała

Sprzedaż Promocje wróć do listy promocji

Nowy Ford Mustang

6173/5cc81b0b0f3fc_650x325_M.jpg

 

 

WIĘCEJ MOCY. WIĘCEJ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ.

NOWY FORD MUSTANG JUŻ OD 179 610 ZŁ

 

Wyjątkowa precyzja prowadzenia.

Dzięki inteligentnym technologiom możesz czerpać radość z każdej chwili za kierownicą nowego Forda Mustang.Nowy, 12” kolorowy wyświetlacz LCD daje możliwość personalizacji w zależności od tego, który z dostępnych trybów jazdy wybierze kierowca: Normal, Sport+, Track, Drag, Wet&Snow. Aktywne zawieszenie MagneRide™ o dynamicznej charakterystyce pracy zapewnia doskonałe prowadzenie i komfort. Z kolei Inteligentny tempomat pozwala kierowcy na wybranie pożądanej prędkości, a następnie ją utrzymuje.

 

Moc V8 czy EcoBoost? Ty decydujesz!

Słynny 5-litrowy silnik V8 został teraz wyposażony w system podwójnego wtrysku paliwa pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu samochód jeszcze bardziej zyskał na wydajności. Zwiększyliśmy także overboost w 2,3-litrowym silniku EcoBoost®, a jednocześnie ograniczyliśmy poziom emisji. Zarówno z 5-litrowym silnikiem V8, jak i 2,3-litrowym EcoBoost możesz wybrać sześciostopniową manualną przekładnię biegów lub zupełnie nową automatyczną przekładnię 10-biegową SelectShift, która łączy w sobie wszystkie zalety przekładni automatycznej z wydajnością skrzyni manualnej.

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy – pewne prowadzenie nawet w trudnych warunkach. System monitoruje prędkość poszczególnych kół, aby utrzymać odpowiedni tor jazdy. Układ ESC zapobiega poślizgom nadsterownym i podsterownym, wykrywając nagłe zmiany w układach kierowniczym i hamulcowym oraz w zachowaniu pojazdu.

Zarówno w dzień, jak i w nocy układ wykrywa samochody i pieszych przed pojazdem i ostrzega kierowcę w razie ryzyka kolizji. Jeśli kierowca nie zareaguje, system automatycznie rozpocznie hamowanie.

 

 

Sprawdź:

Kierownik ds. Sprzedaży
Samochodów
Artur Purzycki
tel. (33) 829 52 19
tel. kom. 604 543 643
a.purzycki@autoboss.com.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży 
Samochodów

Mateusz Wieliczka
tel. (33) 499 53 33
tel. kom. 668 027 400
m.wieliczka@autoboss.com.pl