Ford Ford Bielsko-Biała

Obsł. PosprzedażnaSerwis - Naprawy Strona główna

FORD Extra Service
Za każdym razem, kiedy zamierzasz odwiedzić nasz serwis w celu wykonania przeglądu lub naprawy będziesz mile przyjęty.

Dla Twojej wygody wprowadziliśmy specjalny rodzaj obsługi, który w sposób maksymalny uprości wszystkie formalności, a czas skróci do minimum. Zadzwoń do nas i umów się na określoną godzinę. Umawiając się na wizytę w serwisie nie zapomnij podać modelu pojazdu, numeru rejestracyjnego, zakresu obsługi oraz telefonu kontaktowego.

Pierwsze kroki skieruj na Recepcję Serwisu, gdzie zostaną przygotowane dokumenty potrzebne do wykonania danej usługi i sprawdzone, ewentualnie uzupełnione Twoje dane. Następnie nasz Doradca Serwisowy będzie do Twojej wyłącznej dyspozycji przez 30 minut, w czasie których będziesz mógł uczestniczyć w sprawdzeniu podstawowych elementów Twojego pojazdu na specjalnym do tego celu przygotowanym Stanowisku Recepcji Bezpośredniej. Wszystkie Twoje potrzeby serwisowe zostaną zdefiniowane i przedstawione w postaci dokładnego kosztorysu.

Ustalona zostanie również godzina odbioru samochodu po naprawie. Przy odbiorze samochodu otrzymasz fakturę zgodną z wcześniejszymi uzgodnieniami, a w ciągu tygodnia pracownik Call Center zadzwoni do Ciebie, aby upewnić się że jesteś całkowicie zadowolony z naszej obsługi.