Ford Ford Bielsko-Biała

Obsł. PosprzedażnaProgram Lojalnościowy Strona główna

Witamy w gronie Klientów Auto-Boss!

Wprowadzamy nowe standardy, ponieważ mamy świadomość, że rynek cały czas się zmienia. Wiemy, że dzisiejsza rzeczywistość wymaga od nas jeszcze więcej. Nie wystarczy sprzedać samochód, należy dbać o klienta w następnych latach.

Kiedy samochód marki Ford opuszcza fabrykę wyjeżdża jako doskonale skonstruowany pojazd. Jednak z biegiem czasu i przebytych kilometrów zachodzi konieczność wykonania przeglądów i napraw, aby był niezawodny i sprawny technicznie.

Z myślą o tym, aby niezbędne naprawy kosztowały jak najmniej a samochód trafił w ręce fachowców, stworzyliśmy program, dzięki któremu koszt obsługi serwisowej Państwa samochodu w Auto-Boss z roku na rok będzie niższy.

Jakie korzyści będą mieli Państwo z programu lojalnościowego Auto-Boss:

* Rabat dotyczy robocizny i materiałów eksploatacyjnych przeglądowych tj: olej silnikowy, filtry (powietrza, oleju, pyłkowy, paliwa), klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe.

Warunki programu lojalnościowego opisane są w regulaminie. Programem lojalnościowym może zostać objęty każdy pojazd bez względu na miejsce jego zakupu. Program zostaje uruchomiony momencie wykonania pierwszego przeglądu okresowego w naszym serwisie. Warunkiem koniecznym  naliczania rabatów jest wykonywanie wszystkim kolejnych przeglądów okresowych w Auto-Boss. 

** Dotyczy usług płatnych o wartości powyżej 800 zł.