Ford Ford Bielsko-Biała

O FirmieAuto-Boss Historia Strona główna

Doświadczenie, wiedza i zasada: „Myśl jak Klient” towarzyszą nam od zawsze. Lata konsekwentnej polityki rozwoju spowodowały, iż od 1994 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Forda, jednym z największych w kraju i jedynym na terenie Bielska-Białej.

W 1999 roku zostaliśmy przyjęci do elitarnej grupy „1000 plus” – grupy dealerów, którzy jako jedni z niewielu w Polsce osiągnęli rekordowy poziom sprzedaży liczony w skali jednego roku. Taki wynik na pewno nie byłby możliwy do osiągnięcia, gdyby nie wysoki poziom usług świadczonych przez naszą firmę.

Hasło „satysfakcjagwarantowana” towarzyszy nam od wielu lat. Nasza dbałość o całkowite zadowolenie Klientów i wysoka jakość usług zostały docenione przez Ford Polska. Dowodem uznania jest przyznanie nam w latach 1997 - 2003, 2005-2007 oraz 2009-2018 jako najlepszemu oficjalnemu przedstawicielowi firmy Ford w Polsce Nagrody Prezesa "The Chairman's Award", właśnie w kategorii najlepszej obsługi Klienta. To swoisty rekord w skali Europy. Jesteśmy bowiem jedynym sprzedawcą Fordów utrzymującym taki poziom obsługi przez tyle lat.
BIELSKI BOSS NA ŚLĄSKU

Chorzowski Auto-Boss jest zlokalizowany przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Piętrowy salon o łącznej powierzchni użytkowej (parter oraz pierwsze piętro salonu) 4415 mkw jest największym tego typu obiektem w województwie Śląskim.

Salon Auto-Boss oferuje dwie marki samochodów - Ford i Volvo. W części przeznaczonej dla marki Ford jest miejsce dla ekspozycji 15 samochodów. Część Volvo dysponuje 8 miejscami dla prezentacji swoich modeli. Dodatkową atrakcją części Volvo jest ekspozycja samochodu na specjalnie przygotowanej, szklanej płycie - osoby znajdujące się na parterze salonu mogą obejrzeć samochód Volvo od spodu.

Na parterze salonu, przy głównym wejściu zlokalizowano stanowiska doradców serwisowych, sklep oraz stanowiska obsługi biurowej i wydawania nowych samochodów. Dla klientów odwiedzających serwis przygotowano specjalną recepcję tzw. Drive-in. Samochód wjeżdża do serwisu poprzez pomieszczenie, gdzie dokonuje się wstępnej diagnostyki i oględzin. Wszystkie czynności klient obserwuje przez przeszkloną ścianę serwisu. Salon Auto-Boss w Chorzowie dysponuje 14 stanowiskami serwisowymi (w tym 3 stanowiska dedykowane dla samochodów Ford Transit). Taka liczba zapewnia płynność obsługi i skrócenie czasu oczekiwania na naprawę samochodu.

Największe wrażenie budzi jednak sala ekspozycyjna samochodów. Zarówno w części Ford jak i Volvo znajdują się stanowiska sprzedaży, specjalnie wydzielone poczekalnie oraz miejsce zabaw dla dzieci.

Chorzowski oddział Auto-Boss został wzbogacony o Ford Store. Dzięki temu głównym atutem placówki stanie się niedostępna w zwykłych salonach oferta modeli premium.  Auto-Boss wprowadził ekskluzywną gamę samochodów z najnowszej, bogato wyposażonej linii Vignale. Tym, co wyróżnia Ford Store, są nowo wprowadzone standardy. Nowoczesny i elegancki wystrój, a także interaktywne stoliki z wbudowanymi ekranami LCD podkreślają wysoka jakość.  Salon oferuje jeszcze bardziej przyjazną atmosferę i indywidualne podejście w inspirujących wnętrzach

Ford Store w chorzowskim oddziale Auto-Boss to jeden z sześciu salonów w Polsce, w których znajdzie się ekskluzywna oferta Forda.

Salon Volvo w Chorzowie jest urządzonych zgodnie z nowymi wytycznymi Volvo Retial Experience. Przyjęcie takich wytycznych sprawia, że chorzowski salon odpowiada standardom obsługi przyjętym w całej Europie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.