Ford Ford Bielsko-Biała

Obsł. PosprzedażnaSerwis Pojazdów Dostawczych Strona główna

FORD Extra Service
Ford Serwis TRANSIT24

Naszym zadaniem jest dbać aby Twój biznes "kręcił się bez przerw i zakłóceń"

Sieć Autoryzowanych Dealerów Forda stworzona została do kompleksowej obsługi całej gamy samochodów marki Ford. Działy handlowe, Doradcy Serwisowi oraz cały personel techniczny dealerów ukierunkowani są na cel: przewidywanie i realizacja oczekiwań kierowców i użytkowników pojazdów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów, Ford utworzył europejską sieć wyspecjalizowanych Serwisów Pojazdów Dostawczych. Zapewniają one wysoki poziom usług, opiekę i doradztwo klientom użytkujących pojazdy dostawcze. Serwisy Forda to odpowiedź na wszelkie zagadnienia związane z transportem. To rozwiązania przygotowane przez fachowców dla fachowców.

Program Ford Transit 24 Zaproponowany przez Forda to spójne standardy i procesy obsługi posprzedażnej, mające na celu minimalizowanie czasu wyłączenia z eksploatacji pojazdów dostawczych, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienia mobilności i ważnych udogodnień użytkowników i klientom pojazdów serwisowanych w dedykowanych Serwisach Pojazdów Dostawczych i Centrach Transita.

Standardy programu Transit24 zapewniają wysoki priorytet obsługi, zawierają rozwiązania dla napraw pilnych, serwis „od ręki” w nagłych przypadkach, bezpłatny Assistance12, elastyczny czas pracy serwisów, rozszerzone godziny otwarcia warsztatu oraz zastępcze pojazdy dostawcze Transit.

Oferta, Standardy, Organizacja, Program Transit24 / Serwisy Pojazdów Dostawczych Ford zapewniają klientom:

Minimalizowanie czasu obsługi

Optymalizowanie kosztów utrzymania pojazdu

SERWIS POJAZDÓW DOSTAWCZYCH BIELSKO-BIAŁA

Michał Franek
Doradca Serwisu Pojazdów Dostawczych
tel. (33) 829 52 30
tel. kom. 608 353 664
m.franek@autoboss.com.pl

 

Auto-Boss – Twój Śląski Partner w Biznesie!